034-59299
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته تماس با ما

service-detail-1خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ

به هیجان برگردید !

در تعریف علمی دیجیتال مارکتینگ آمده: بازاریابی از طریق هر آنچه که بر بستر اینترنت رخ می دهد. امروزه با رشد روز افزون اینترنت و ضریب نفوذ بالای آن مابین ایرانی ها، هر شرکتی که در دنیای اینترنت برای خود جایی دست و پا کرده باشد قطعا آینده پایدار تری خواهد داشت. با توجه به این تعاریف جایگاه دیجیتال مارکتینگ در هر شرکتی همچون قلب تپنده ای می ماند که سایر فعالیت های شرکت را در قدم اول به گوش مردم و مشتری هایش برساند و در قدم بعدی مردم را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات شرکت بکند. فراموش نکنیم بخش اعظمی از مردم حداقل در یک شبکه اجتماعی عضو هستند و طبق آمار ها 75 درصد قبل از خرید هر چیزی در مورد آن در اینترنت جستجو می کنند.

آیا میخواهید!!!

آیا می خواهید وقتی درب های شرکت شب ها بسته است، مشتری امکان حضور داشته باشد؟ آیا می خواهید با مشتریان خود یک ارتباط مداوم داشته باشید؟ می خواهید حداقل یک بار نام برند شما بر روی گوشی های همراه مشتریان و مردم دیده شود؟ می خواهید برای عموم مردم در دسترس باشید؟ فکر می کنید برای شرکت شما مهم است، در برابر دیدگان عموم مردم یا مشتریان قرار بگیرد؟

اگر پاسخ همه سوالهای بالا آری بود، پس شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید.

کانون تبلیغاتی هایتک، با بهره گیری از روش های مختلفی همچون، بازاریابی محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی، در مرحله اول هویت شرکت شما را تعریف و جایگاه شرکت را در دنیای مجازی تثبیت می نماید. در گام بعدی با بهینه سازی سایت(سئو) برای قرار گرفتن در رده های بالای جستجوی گوگل و همچنین ایمیل مارکتینگ مشتری ها بیشتری را به سمت شرکت سوق می دهد. و در نهایت با طراحی کمپین های تبلیغاتی، از جمله تبلیغات کلیکی و بنری و همچنین رپورتاژ آگهی ها سعی می کند جریان سازی مناسبی صورت پذیرد تا مشتریان در مورد شرکت شما گفتگو نمایند. این مراحل روزانه برای شرکت شما انجام می شوند.

تولید محتوا - Content provider :
هایتک با بهره گیری از نویسندگان متخصص در حوزه های مربوطه ، موثرترین مطالب را برای سایت و شبکه های اجتماعی شما فراهم می کند که این موضوع موجب بالا رفتن آمار بازدید سایت و ایجاد ترافیک مناسب می نماید.لازم است بدانیم که مقوله تامین و تولید محتوا، پایه اصلی و اساسی تمامی خدمات و شاکله اصلی روند اجرایی دیجیتال مارکتینگ می باشد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی - Social Media Marketing :
یکی از خدماتی که در این بخش دریافت ارائه می شود، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنین تعیین استراتژی فعالیت در آن ها می باشد. کانون تبلیغاتی هایتک، با آگاهی نسبت به فضا های شبکه های مجازی و کاربران آن، متناسب با هر شبکه و ظرفیت بازاریابی در این بستر، اقدامات و راهکار های متفاوتی را پیشنهاد می نماید.

ایمیل مارکتینگ - Email Marketing :
یکی از راههای پر نفوذ و مستقیم در بازاریابی دیجیتالی، ارسال ایمیل ها به مشتریان هدف می باشد. این امر بسیار تخصصی است چرا که تعیین نوع محتوا و زمانبندی ارسال می تواند به جذب بیشتر افراد بیانجامد.

 

با ارسال اطلاعات اولیه کسب و کار خود، ما را در مشاوره صحیح و کارآمد در حوزه های دیجیتال مارکتینگ همراهی کنید.

 


لطفا حتما در انتخاب سبک طراحی سایت خود دقت نمایید. مقالات ما می تواند راهنمای خوبی در انتخاب سبک و طراح سایت برای شما باشد.

Icon box
جستجو آلی

لطفا حتما در انتخاب سبک طراحی سایت خود دقت نمایید. مقالات ما می تواند راهنمای خوبی در انتخاب سبک و طراح سایت برای شما باشد.

Icon box
تک صفحه

لطفا حتما در انتخاب سبک طراحی سایت خود دقت نمایید. مقالات ما می تواند راهنمای خوبی در انتخاب سبک و طراح سایت برای شما باشد.

Icon box
ساخت لینک

لطفا حتما در انتخاب سبک طراحی سایت خود دقت نمایید. مقالات ما می تواند راهنمای خوبی در انتخاب سبک و طراح سایت برای شما باشد.

Icon box
کلید واژه پژوهش / استراتژی

لطفا حتما در انتخاب سبک طراحی سایت خود دقت نمایید. مقالات ما می تواند راهنمای خوبی در انتخاب سبک و طراح سایت برای شما باشد.

Icon box
گزارش فعالیت

لطفا حتما در انتخاب سبک طراحی سایت خود دقت نمایید. مقالات ما می تواند راهنمای خوبی در انتخاب سبک و طراح سایت برای شما باشد.

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی دیگر تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ بسیاری از ما شده‌اند رسانه‌های اجتماعی فرصتی مناسب برای کسب‌وکارها هستند تا خودشان را معرفی کنند و با کاربران و مشتریانشان در ارتباط باشند. اما استفاده این رسانه‌ها تنها به برقراری ارتباط با کاربران و مشتریان محدود نمی‌شود. ما از طریق این شبکه‌ها اخبار و مطالب مورد علاقۀ خود را می‌خوانیم و با دوستان خود در تعامل هستیم .جالب است بدانید حتی می‌توان نتایج انتخابات را با استفاده ازاین رسانه‌ها پیش‌بینی کرد همچنین این امکان وجود دارد که شما از این طریق مشتری جذب کنید.

SEO - بهینه سازی موتور های جستجو

با توجه به این که الگوریتم های گوگل و سایر موتور های جستجوگر مدام در حال تغییر و توسعه هستند، در این امر شما به یک گروه متخصص، با تجربه و آگاه نسبت به تمامی این استراتژی ها نیازمند هستید. لذا حتما به سادگی هر توصیه ای را در این زمینه نپذیرید.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل، روشی مستقیم در بازاریابی می باشد که در آن به وسیله ایمیل، اطلاعاتی درباره خدمات و محصولاتمان به کاربران و مخاطبان ارائه می دهیم.البته در این میان ایمیل‌ها اهداف و مقاصد خاصی را دنبال می‎کنند که می توان به موارد زیر اشاره کرد: ارسال ایمیل برای جذب مخاطب و افزایش کاربر جدید بهبود ارتباط میان کسب و کار و مشتری و افزایش ارتباط میان آن دو به هدف تداوم فروش معرفی و تبلیغ دیگر برندها و شرکت های شریک در کنار ارائه محتوای سودمند

تبلیغات در گوگل

شاید برای شما هم پیش آمده باشد هنگام جستجوی کلمه یا عبارتی در موتور جستجو گوگل در نتایج جستجو لینک هایی که با واژه ی اختصاری Ad از دیگر لینک ها متمایز شده اند در ابتدا و انتهای صفحه نمایش داده می شود. کلمه Ad مخفف Advertise به معنی تبلیغات میباشد . این لینک ها در واقع سایت هایی هستند که با پرداخت هزینه برای تبلیغ سایت خود در صفحه نخست نتایج جستجو گوگل از سیستم تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز Google Adwords استفاده کرده اند، این سیستم تبلیغات در گوگل نامیده می شود .گوگل به عنوان محبوب ترین موتور جستجو یکی از مؤثرترین روش های تبلیغات اینترنتی است که می توانید توسط آن تبلیغ سایت خود برای کلماتی که مرتبط با کسب و کارتان توسط کاربران جستجو می شود ، نمایش دهید.

ثبت در موتورهای جستجو

بهترین راه برای معرفی وب سایت و کسب و کار شما ثبت آن در گوگل و دیگر موتورهای جستجو می باشد. با ثبت در گوگل می توانید در کمترین زمان در جلوی دید مشتریان خود قرار بگیرید.

پکیج دیجیتال مارکتینگ هایتک

از آنجایی که نام و برند شرکت بسیار مهم است، لذا نباید در فضای اینترنتی با آن بازی شود لذا باید کاملا حساب شده و دقیق برای تقویت نام و برند تلاش صورت گیرد. هایتک با بهره گیری از متخصصین این امر و طراحی پلن های مختلفی بر پایه اصول و تکنیک های به روز دیجیتال مارکتینگ سعی می کند، نام و هویت کسب و کار شما را در قدم اول در دنیای مجازی شناسانده و در قدم های بعدی، سعی در اشاعه برند شما نماید. آژانس تبلیغاتی هایتک، با بهره گیری از روش های مختلفی همچون، بازاریابی محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی، در مرحله اول هویت شرکت شما را تعریف و جایگاه شرکت را در دنیای مجازی تثبیت می نماید. در گام بعدی با بهینه سازی سایت(سئو) برای قرار گرفتن در رده های بالای جستجوی گوگل و همچنین ایمیل مارکتینگ مشتری ها بیشتری را به سمت شرکت سوق می دهد. و در نهایت با طراحی کمپین های تبلیغاتی، از جمله تبلیغات کلیکی و بنری و همچنین رپورتاژ آگهی ها سعی می کند جریان سازی مناسبی صورت پذیرد تا مشتریان در مورد شرکت شما گفتگو نمایند. این مراحل روزانه برای شرکت شما انجام می شوند.

نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ دارید؟

اگر شما به تازگی تجارت الکترونیک خود را آغاز کرده اید و یا به دنبال گسترش فعالیت خود در فضای مجازی هستید، ما آماده ایم تا با ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ در سطح بین المللی ، شما را برای شروع و ادامه کار آماده کنیم. اطلاعات کسب و کار و حوزه فعالیت خود را برای ما ارسال کنید، ما بهترین استاد مشاوره دیجیتال مارکتینگ فعال در حوزه فعالیت شما را برای مشاوره و آموزش دیجیتال مارکتینگ انتخاب می کنیم. بسته به نیاز و خواست شما جلسه آموزش دیجیتال مارکتینگ در محل شما و یا کلاس اختصاصی مشاوره دیجیتال مارکتینگ معرفی شده توسط ما برگزار می شود. مدت زمان جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیز بر اساس نیاز شما می تواند متغییر باشد. هزینه هر ساعت مشاوره دیجیتال مارکتینگ 200 هزار تومان است.